Вітчизняний виробник косметичних виробів та засобів декоративної косметики розширює виробництво

3316
 • Вже понад 12 років на вулиці Кошового в Ужгороді працює завод «Інтерфіл», який спеціалізується на виготовленню косметичних виробів, засобів декоративної косметики та товарів побутового призначення.

  Компанія входить у великий промисловий холдинг “Fareva”, що є одним із найбільших світових лідерів в промислово-побутовій, косметичній та фармацевтичній індустріях. Передає National Industrial Portal, With reference to 0312.ua.

  Група компаній XCHARXFarevaXCHARX представлена в багатьох європейських, північно-американських та південно-американських країнах таких як Франція, Німеччина, Великобританія, Швейцарія, Україна, Туреччина, Італія, Мексика, Бразилія та ін. В холдингу працює більше 10 000 працівників, а також понад 1000 замовників, серед яких відомі світові бренди, які співпрацюють з групою компаній XCHARXFarevaXCHARX.

  З моменту заснування компанії XCHARXFarevaXCHARX 20 років тому її мета залишилася незмінною XCHARX надання бездоганних послуг у сфері розробки, впровадження, виробництва та фасування нових продуктів із чітким дотриманням вимог замовника.

  За роки свого існування “Fareva” змінилася: компанія виросла, створила нові технології, збагатилася досвідом, розширила сфери діяльності.

  Серед основних досягнень та незмінних стандартів холдингу – інноваційний підхід у створенні продукту, чітке дотримання норм і вимог у процесах виробництва та розфасовки.

  ТОВ «Інтерфіл» – єдине дочірнє підприємство групи компаній “Fareva”, представлене в Україні, а саме – в місті Ужгород, яке зайняло унікальну нішу у виробничій сфері завдяки виробництву косметичних виробів та засобів декоративної косметики.

  Завдяки підтримці промислового холдингу «Fareva» в компанії працює вже понад 200 працівників. Наразі в планах розширення виробництва та залучення додаткового персоналу. Підприємство співпрацює з відомими світовими брендами, оснащене найпрогресивнішою технікою, а працюють на заводі висококваліфіковані робітники. Процес виробництва абсолютно безпечний для здоров’я і, практично, повністю автоматизований.