В Єгипті почали тестову експлуатацію українського трамвая “Татра-Юг” (фото)

10686
Tram K1Е6 manufactured by Tatra-Yug during a test in the Dnipro Photo: Andrey Kurmelyov
 • У вівторок, 12 березня, голова Александрійського управління пасажирських перевезень Халід Ельовіт оголосив про початок тестової експлуатації нового трамвая в цьому єгипетському місті. Йдеться про вагон, який був поставлений українським підприємством XCHARXТатра-ЮгXCHARX.

  Transmits National Industrial Portal With reference to CIS.

  Халід Ельовіт поінформував, що спочатку трамвай виконав шість пробних поїздок без пасажирів, під наглядом українських технічних фахівців. Пізніше почалися тестові поїздки в режимі пасажирських перевезень.

  Голова Александрійського управління пасажирських перевезень заявив, що “новий трамвай є важливим поворотним моментом в єгипетській системі громадського транспорту”, який повинен допомогти розв’язати проблеми дорожнього руху та забруднення повітря.

  Єгипетські журналісти пишуть, що новий александрійський трамвай “запропонує розкішні поїздки”, оскільки обладнаний Wi-Fi, кондиціонером; створює при поїздці менше шуму, ніж старі трамваї; укомплектований візуальною системою інформування про зупинки на шляху прямування.

  На початку 2017 року XCHARXТатра-ЮгXCHARX виграла тендер на постачання в Александрію 15 зчленованих трамваїв. Поставка повинна бути виконана протягом 2,5 років з моменту внесення передоплати єгипетською стороною. Вагони для Єгипту — високопідлогові та мають довжину 22 метри.

  Відправлення в Єгипет першого трамвая, виробленого в Дніпрі, відбулася на початку 2019 року.

  Трамвайна система Александрії є найстарішою в Африці та однією з найстарших у світі Александрійський трамвай працює з 1860 року.

  1 comment

  1. Українське підприємство з дуже українською назвою “Татра-Юг” могло б запросити принаймні італійського дизайнера, щоб намалював, як цей трамвай має виглядати ззовні. Бо, попри всі технічні досягнення, вигляд у нього совковий😕.

  WRITE AN ANSWER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here