“Турбоатом” підписав мільярдний контракт

21923
 • Харківське підприємство уклало контракт вартістю 1,27 млрд грн з Кременчуцькою ГЕС, а також контракт вартістю 0,5 млрд грн з виготовлення лопаток для українських АЕС, витіснивши таким чином російську компанію XCHARXСилові МашиниXCHARX, яка займалася обслуговуванням АЕС.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на facebook-сторінку Ukraine Now.

  Підприємство проведе модернізацію турбін для Кременчуцької ГЕС. Відповідний контракт “Турбоатом” виграв на тендерних торгах, випередивши європейських та китайських конкурентів.

  Також відтепер XCHARXТурбоатомXCHARX постачатиме лопатки турбін для українських АЕС, які раніше поставляла російська корпорація «Силові машини». З цією метою харківXCHARXяни розробили власну конструкцію титанових робочих лопаток для турбін. Нові лопатки необхідні для виробничих потреб енергоблоків № 1, 2 Хмельницької АЕС та енергоблоку № 4 Рівненської АЕС.

  Підприємство має портфель замовлень на найближчі 2 роки вартістю понад 6 млрд грн. Середня зарплата на XCHARXТурбоатоміXCHARX становить близько 15 тис. грн, у промислово-виробничого персоналу — майже 20 тис. грн. Протягом останніх трьох років XCHARXТурбоатомXCHARX отримав понад 3 млрд грн прибутку.

  1 comment

  1. ДЯКУЄМО ВАМ ВЕЛИКЕ І ВІД ДУШІ! Ви подаєте новини,які на ТБ не показують!

  WRITE AN ANSWER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here