У 2019 році «Мотор Січ» почне серійно виготовляти перший український гелікоптер МСБ-2 «Надія»

10444

Українське ПАТ «Мотор Cіч», починаючи з наступного року, розпочне серійне виробництво першого вітчизняного гелікоптера МСБ-2 «Надія».

Про це повідомив керівник українського підприємства В’ячеслав Богуслаєв Повідомляє National Industrial Portal.

Цю інформацію Богуслаєв розповів журналістам на авіавиставці «Гидроавіасалон-2018», 8 вересня. За його словами, гелікоптер «Надія» зроблений виключно з вітчизняних комплектуючих, а його корпус виготовляється у Харкові.

«У наступному році будемо випускати, гарний гелікоптер вийшов. Ми робимо лопасті, робимо редуктор, новий двигун, все своє. Тільки фюзеляж збирає та виготовляє Харківський авіаційний завод » – зазначив керівник «Мотор Cіч».

  • Також він відмітив, що в наступному році українське підприємство планує зайнятися «важкими гелікоптерами».

    Нагадаємо, що нещодавно підприємство розробило сучасні модернізації радянського гелікоптера Мі-8 – МСБ та МСБ-В. Ці транспортні гелікоптери отримали сучасну авіоніку та потужні вітчизняні двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1В. Не так давно ця модель отримала європейський сертифікат льотної придатності.

    Фото: Defense Express

    Варто зазначити, що ПАТ «Мотор Cіч» являється одним з найбільших українських підприємств в галузі авіабудування, з виручкою близько 650 млн доларів на рік. Воно виробляє не тільки різноманітні мотори для гелікоптерів, а й авіадвигуни для літаків Ан-2, Ан-24, Ан-26, Ан-124, Ан-140, Ан-148 та Ан-178, а також промислові газотурбінні установки та товари народного споживання.


    Subscribe to the National Industrial Portal Channel in Telegram, also read us at Facebook and Twitterto be the first to know about the Ukrainian industry.