Український університет вперше потрапив до світового рейтингу працевлаштування

2860

Київський університет імені Тараса Шевченка вперше потрапив до світового рейтингу працевлаштування випускників

Компанія QS Quacquarelli Symonds випустила новий рейтинг університетів світу за якістю працевлаштування випускників, у який потрапив Київський національний університет імені Тараса Шевченка. Університет зайняв в рейтингу позицію в межах від 301-500 місця. Компанія QS вперше опублікувала рейтинг працевлаштування в 2016 році, і до цього українські вищі навчальні заклади в ньому представлені не були.

Broadcasts National Industrial PortalMit Bezug auf TOPUNIVERSITIES

  • Лідером рейтингу по працевлаштуванню випускників став Массачусетський технологічний інститут. Другу сходинку посів Стенфордський університет, а замикає трійку лідерів Університет Каліфорнії (Лос-Анджелес). На четвертому та п’ятому рядках опинилися Гарвардський університет та Університет Сіднея.

    Також, експерти оновили рейтинг 1000 кращих університетів світу-2019 за версією The QS World University Rankings. У рейтинг кращих вузів світу як і в рейтингу-2018, цього разу пройшли також шість українських університетів.

    Харківський національний університет імені Каразіна зайняв 481 місце. Київський національний університет імені Тараса Шевченка XCHARX 531-540 місце. Національний технічний університет України XCHARXКиївський політехнічний інститут імені Ігоря СікорськогоXCHARX XCHARX 601-650 місце, а Національний технічний університет XCHARXХарківський політехнічний університетXCHARX, зберіг свої позиції на 701-750 місці. Також, в рейтинг увійшли Сумський державний університет і Львівський національний політехнічний університет, вони виявилися на 751-800 місці.

    Кращим навчальним закладом світу-2019 в черговий раз був визнаний Массачусетський технологічний інститут. За ним йде Стенфордський університет, а замикає трійку лідерів Гарвардський університет.


    Abonnieren Sie den nationalen Industriekanal Kanal in Telegramm, lesen Sie uns auch bei Facebook dass Twitterals erster über die ukrainische Industrie wissen.