У Харкові розпочали модернізацію танків Т-80УД до рівня Т-84У

28487
 • Державне підприємство «Харківський бронетанковий завод» (ХБТЗ), що входить до складу ДК «Укроборонпром», почало модернізацію танків Т-80УД до рівня Т-84У.

  Про це розповів комерційний директор ХБТЗ Олександр Столярчук під час недавнього інтерв’ю журналістам.

  Broadcasts National Industrial Portal unter Bezugnahme auf Defense Express.

  «Ми починаємо модернізовувати, відновлювати танки Т-80УД до зразка Т-84», XCHARX наголосив Олександр Столярчук.

  Кількість танків, які підлягають такій модернізації наразі не розкривається (канал ICTV повідомив про «з десяток панцерників»), проте відомо, що це досить великий контракт, над яким підприємство буде працювати кілька років.

  «…Трирічний в нас заказ. Він вже в нас відкритий. Ми вже почали роботи. Є вже перші зразки які прийшли до нас на завод. Ми вже починаємо їх дефекту вати, й будемо і надалі нарощувати ці зусилля», – відзначив комерційний директор ХБТЗ.

  Нагадаємо, у порівнянні з версією Т-80УД, класичний Т-84У зразка 2000 року має — покращену броню, нову башту, новий динамічний захист, більш потужний двигун (потужністю 1200 к.с. замість 1000-сильного), допоміжну силову установку, тепловізійний приціл, супутникову навігацію, лазерний далекомір для командира та іншими поліпшення.

  Своєю чергою, танки Т-84, яки були відновлені на початку минулого року, також отримали цифрові радіостанції «Либідь К-2РБ» та значну модернізацію прицільного комплексу.

  SCHREIBEN SIE EINE ANTWORT

  Bitte geben Sie Ihren Kommentar!
  Bitte geben Sie Ihren Namen hier