Бригади тероборони отримають ПТРК та XNUMX-мм міномети

9132
Бригади тероборони отримають ПТРК та XNUMX-мм міномети
ПТРК Метис
 • У бойових частинах Сухопутних військ ЗС України відбувається поступова заміна застарілих ПТРК «Метис» на сучасні зразки вітчизняного виробництва «Стугна-П» та «Корсар».

  Broadcasts National Industrial Portal unter Bezugnahme auf Ukrainische Militär Seiten.

  Вилучені з бойових військових частин ПТРК «Метис» планується передати на озброєння бригад територіальної оборони. Крім того, на озброєння цих бригад передбачено постачання XNUMX-мм мінометів, що значно підвищить їх потенціал.

  Про це повідомив Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Сергій Попко на науково-практичній конференції «Застосування Сухопутних військ Збройних Сил України у конфліктах сучасності», яка відбулася у Львові XNUMX листопада цього року.

  При цьому, ПТРК поступатимуть на озброєння протитанкових взводів, що передбачені в структурі кожного батальйону, а міномети до мінометної батареї бригади.

  Як раніше повідомлялось, озброєння бригад протитанковим озброєнням і XNUMX-мм мінометами вітчизняного виробництва планується завершити до XNUMX року – по мірі їх виготовлення військовою промисловістю.

  Нагадаємо, що бригади територіальної оборони складаються з шести батальйонів територіальної оборони, мінометної батареї, окремих рот: протидиверсійної боротьби, вогневої підтримки, інженерно-саперної, матеріального забезпечення та інших підрозділів.