Ukraine super ausrüsten chinesischen Inlandshubschraubermotoren

3574
Foto "Militärinformant"
 • Foto „Das Militär Informant“

  Україна обладнає вітчизняними двигунами нові надважкі китайські гвинтокрили.

  В серпні 2013 року було анонсовано намір створити новий Китайський надважкий гвинтокрил, який за своїми характеристиками повинен бути перевершувати радянський Мі-26, але при цьому мати менші габарити. І вже в 2016 році пообіцяли почати розробку. Повідомляє National Industrial Portal.

  Januar 25 SE „Ivchenko-Progress“ und JSC „Motor Du“ ausgeführt, um die erste Test Einführung einer neuen Flugzeugwellenturbine AI-136T.

  Як повідомив представник ДП «Івченко-Прогрес» на запитання редакції НПП що до замовника, то основною країною замовником двигунів є Китай.

  Seit 20 Mai unterzeichnete ein Dekret des Präsidenten der Ukraine Petro Poroshenko militärische Zusammenarbeit mit Russland einzustellen. Nach Angaben der Redaktion Meinung digital, Китай почав відчувати проблеми з запуском проекту, через неспроможністю використовувати дефіцитні запчастини які надавала Росія, через те що вони вироблялись в Україні.

  Цей гвинтокрил в порівнянні з основною моделлю Мі-26, яка має 56 тонн злітної маси, буде полегшений до 38,2 тонн. Потужний український двигун на відміну від базової версії двигуна Д-136, матиме менші габарити які повинні бути встановлені на новий гвинтокрил. Його вантажопідйомність складе близько 10 тонн при перевезенні вантажу у відсіку і близько 15 тонн на зовнішній підвісці. Як повідомляють неофіційні джерела що замовлення нової моделі повинні становити не менше 200 одиниць.

  SCHREIBEN SIE EINE ANTWORT

  Bitte geben Sie Ihren Kommentar!
  Bitte geben Sie Ihren Namen hier

  Diese Seite verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Finden Sie heraus, wie Ihre Kommentardaten behandelt werden.