XCHARXArcelorMittal Кривий РігXCHARX підвищив оклади всім своїм співробітникам на 10%

3372

Металургійний комбінат XCHARXАрселорМіттал Кривий РігXCHARX з 1 жовтня на 10% підвищив оклади всім своїм співробітникам, а також персоналу дочірніх підприємств.

Dies berichtet der Pressedienst des Unternehmens, berichtet Ministerium für Industrie.

Як підкреслюється в повідомленні, у окремих категорій працівників АМКР оклади стануть ще вище в результаті їх вирівнювання в рамках вдосконалення грейдингової системи оплати праці. Таким чином, середня зарплата на підприємстві з 1 жовтня збільшиться на 15%.

  • В останній раз керівництво компанії переглядав оклади в травні 2018 року. Тоді середнє зростання зарплат склав 25%. Більше всіх від перегляду зарплати виграв основний технологічний персонал, задіяний у виробничому ланцюжку і ключових переділах, відзначає компанія.

    За січень-вересень 2018 року середня заробітна на АМКР склала 13 469,5 грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року вона зросла на 34,1%.

    За даними Державної служби статистики України, в цьому році середня заробітна плата в країні становить 9170 грн., в промисловості XCHARX 9861 грн.


    Abonnieren Sie den nationalen Industriekanal Kanal in Telegramm, lesen Sie uns auch bei Facebook dass Twitterals erster über die ukrainische Industrie wissen.