У 2018-му році на Січеславщині звели вчетверо більше сонячних електростанцій

1555
Неподалік села Великі Низгірці будують сонячну електростанцію потужністю 15 МВт
Фото: Бердичівський погляд
 • У 2018-му році у Дніпропетровській області здали в експлуатацію 13 сонячних електростанцій сумарною потужністю 47,9 МВт. Це вчетверо більше ніж у попередньому році.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Pressedienst Дніпропетровської ОДА.

  Всього у Дніпропетровській області працюють 38 сонячних електростанцій, сумарною потужністю близько 70 МВт.
  У 2018-му році об’єкти сонячної енергетики виробили майже 37 млн кВт/год електроенергії. Це, наприклад, річне споживання електрики Новомосковського району. Усі електростанції зведені коштом інвесторів.

  Енергонезалежність як основа національної безпеки країни – один з пріоритетів державної політики Президента України Петра Порошенка. У цю справу робить свій внесок і Дніпропетровщина, даючи «зелене світло» проектам відновлювальної енергетики. Останнім часом динамічно розвивається такий напрямок, як сонячна енергетика. Це не тільки ефективна інвестиція. Енергія сонця екологічна й не вичерпується, – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко

  На даний момент найпотужнішою в області є сонячна електростанція, яка запрацювала торік у Нікополі. Станція здатна забезпечувати світлом майже 12 тис. осель.

  У наступному році в області поблизу села Старозаводське Нікопольського району зведуть найбільшу в Україні сонячну електростанцію потужністю 200 МВт. Проект вартістю 230 млн євро втілюють український і китайський інвестори. Станція може увійти до ТОП-3 найбільших сонячних електростанцій в Європі.

  SCHREIBEN SIE EINE ANTWORT

  Bitte geben Sie Ihren Kommentar!
  Bitte geben Sie Ihren Namen hier