Нове обладнання для музейних досліджень передано в краєзнавчий музей Слов’янська

3115

У Слов’янському краєзнавчому музеї в рамках проекту “Музей відкритий на ремонт” відбулася презентація обладнання, переданого працівникам музею для проведення науково-дослідницької діяльності.

Серед обладнання, яке отримав у своє розпорядження музей в кількості 31 одиниці, ноутбуки, електронний мікроскоп, квадрокоптер, фотостудію і інші важливі і необхідні для музейної діяльності інструменти. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Деловой Славянск

На презентації виступили представники американського агентства USAID та куратори проекту, які розповіли про кожну з одиниць обладнання та її призначення для музейних досліджень.

 • Куратори проекту повідомили, що обладнанням можуть скористатися жителі Слов’янська, якщо вони стануть друзями музею, і також внесуть свій вклад в додавання в музейні архіви нової інформації і поділяться своїми напрацюваннями.

  Працівники музею і представник міського відділу культури в свою подякували керівникам і кураторів проекту, а також американських гостей за це цінне і важливе для їх діяльності обладнання.


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.