Вперше в Україні пройде суто залізнична міжнародна виставка – Rail EXPO 2017

4306

В організації заходу активну участь приймає державний монополіст – ПАТ «Укрзалізниця». Серед учасників – представники понад 400 компаній з 18 країн світу.

Останнім часом до залізниці прикута увага майже всіх українських промисловців, оскільки залізничні проблеми, що накопичувались роками, нині стають загрозою для сталих вантажоперевезень та виробничої діяльності підприємств. Проте залізниця – це не лише проблеми, але й можливості для транспортного машинобудування та суміжних галузей. Розвиток залізничного транспорту України має створити внутрішній попит на продукцію металургії, будівельної галузі і стане мультиплікатором позитивних зрушень у всій національній економіці, пришвидшуючи в ній обіг товарів.

З метою відродження українського вагонобудування та залізничної промисловості в цілому, впровадження провідних світових технологій та закладення основ для сталого економічного зростання 24 – 25 жовтня в Києві у виставковому комплексі ТПП України відбудеться Міжнародна спеціалізована виставка Rail EXPO 2017. Що орієнтована на залізничну промисловість – залізничний транспорт, інфраструктуру, виробництво обладнання та комплектуючих для залізничного ринку.

В рамках ділової програми виставки пройдуть конференції з вагонобудування та інжинірингу, участь в яких приймають головні гравці ринку та очільники державних компаній!


Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.