23 лиcтопада 2017 року в ТПП України відбудеться Українсько-Іракський бізнес-форум

1325

23 лиcтопада 2017 року в ТПП України відбудеться Українсько-Іракський бізнес-форум. Під час форуму учасники матимуть можливість налагодити контакти з бізнесом Іраку протягом b2b-переговорів.

Сфера інтересів учасників іракської делегації, яка відвідає Форум зокрема включає: аграрний сектор – імпорт зернових та олійних культур та продуктів їх переробки (олії, борошна), харчову галузь (харчові товари та кондитерські вироби), м’ясо птиці, технічне устаткування (в т.ч. для харчової промисловості), меблеву галузь та деревообробку, будівельні матеріали та фармацевтику. Більш детальна інформація про склад учасників міститься в списку іракської делегації.

Співорганізатором заходу виступає Українсько-Іракська Ділова Рада на чолі з паном Аббасом Альнурі.

Список учасників іракської делегації за галузями

 • Програма Форуму

  Початок заходу – о 11:00, реєстрація – з 10:30

  Вартість участі у форумі: при реєстрації до 19.11.17 – 480 грн (з ПДВ),з 20.11.17 – 600 грн (з ПДВ). Для членів ТПП діє постійна знижка 25% від вказаних цін. Реєстрація триває до 22-го листопада включно.

  За додатковою інформацією можно звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України за тел.: (044) 461-98-07 або ел. поштою: [email protected][email protected]

  Представників ЗМІ можуть акредитуватися за телефоном +38 (044) 584-28-36 та за електронною поштою [email protected]


  Підписуйтесь на канал Національний Промисловий Портал в Telegram, також читайте нас у Facebook та Twitter, щоб першими дізнаватися про Українську промисловість.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.